Pracownicy szpitala oburzeni. Zarabiają dużo mniej, niż podaje dyrekcja

, Gospodarka, MAGAZYN, Wiadomości, 09.01.2019 15:00, PG
Pracownicy szpitala oburzeni. Zarabiają dużo mniej, niż podaje dyrekcja

Po artykule opublikowanym we wtorek (08.01.) na portalu mamNewsa.pl część pracowników wadowickiego szpitala oburzyła się danymi zamieszczonymi przez dyrekcję. Przypomnijmy, że dane te zostały opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej jako odpowiedź na zapytanie radnego powiatowego Tadeusza Sabata. Zdaniem pracowników wadowickiego ZZOZ podane kwoty są kwotami, najłagodniej mówiąc, na wyrost. Poniżej niektóre komentarze z facebooka:

-Chyba trzeba kwitki z wypłatą powrzucać i ujawnić różnicę

-To jest bujda na resorach...Kiedy ktoś zacznie wreczcie słuchać pracowników a nie jakiś słupków i statystyk

-Normalnie kpina???? ja proponuję żeby ktoś to faktycznie skontrolowal bo albo Pani dyrektor sama nie wie ile jej pracownicy zarabiają albo ściemnia!!! Bo nic co tu jest napisane nie jest prawdą no może nie licząc lekarzy i "wyższego personelu". Bzdury !!!

Więcej tutaj:


Kilka osób przysłało do nas również odcinki z listy płac, na których wyraźnie widać, że ich wynagrodzenie jest zdecydowanie niższe niż podaje dyrekcja ZZOZ Wadowice – jest to 1700 / 1900 zł „na rękę”. Być może wynika to z tego, że podane wcześniej kwoty to wynagrodzenie brutto wraz z kosztami finansowymi, jakie pracodawca ponosi zatrudniając pracownika. W teorii jest to dużo, a w praktyce pracownik dostaje tylko część z kwoty jaką ogólnie ponosi pracodawca.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

",,**,,", 10.01.2019 17:54

Wiec wywalic dyrektorke,ubrac żółte kamizelki i strajk!!!!!!!!!!!!!! Po dniu sama poda się do dymisji.

zandrychowa, 10.01.2019 17:44

pani dyrektor namieszała.

cath, 09.01.2019 19:29

Do jednego worka wrzucono kontrakty,umowy etatowe ,dyżury czyli de facto prace na kilka etatów no i się zaczęło.