reklama
reklama

Powstanie liceum pożarniczo-medyczne

MAGAZYN, Wiadomości, 15.02.2021 11:00, INFORMACJA PRASOWA
Nowa oferta edukacyjna Zespołu Szkół CKU w Radoczy.
Powstanie liceum pożarniczo-medyczne
W Radoczy odbyło się spotkanie z udziałem władz powiatu wadowickiego, straży pożarnej i dyrekcji Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy

Tematem były plany uruchomienia w tutejszej szkoły Liceum Ogólnokształcące pożarniczo-medycznego z edukacją w zakresie ochrony przeciwpożarowej, ratownictwa medycznego i pielęgniarstwa.

Podczas spotkania omawiano m.in. przedmioty na poziomie rozszerzonym, których średnie brane są pod uwagę w kryterium rekrutacji na studia w Szkole Głównej Służby Pożarniczej i do szkół aspirantów PSP.

Ofertę edukacyjną będą uzupełniać specjalistyczne zajęcia z wychowania fizycznego, a także informacje ukazujące działania Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego oraz Ratownictwa Medycznego.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy