reklama

Ponownie można się rejestrować na szczepienia w punkcie szczepień w MDK Andrychów

, MAGAZYN, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 20.05.2021 08:00, DK
Do tej pory szczepione były osoby wcześniej zarejestrowane.
Ponownie można się rejestrować na szczepienia w punkcie szczepień w MDK Andrychów
Rusza rejestracja na kolejne terminy szczepień w Punkcie Szczepień Powszechnych przeciwko covid-19 działającym w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie. Najbliższy to 2 czerwca 2021 na szczepionkę firmy Pfizer. W ciągu kilku dni pojawią się także propozycje na późniejsze tygodnie.

Punkt przygotowany jest na przyjęcie ponad 400 pacjentów dziennie. Rejestracje na szczepienia ruszyły od środy (19.05). Do tej pory szczepione były osoby wcześniej zarejestrowane.

Organizatorzy bardzo proszą o przestrzeganie terminu i godziny przyjścia, usprawni to pracę punktu.

Rejestracja możliwa przez wszystkie dostępne systemy, m.in.:

1) Elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl - https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja
2) Dzwoniąc na infolinię 989
3) Wysyłając SMS na numer 664 908 556 lub 880 333 333 o treści: SzczepimySie.
4) Kontaktując się z Punktem Szczepień Powszechnych w Andrychowie – rejestracja jest możliwa osobiście (w dni pracy punktu) lub pod numerem telefonu 518 314 202 – w przypadku nieodebrania połączenia, zespół rejestrujący będzie oddzwaniał.

Rejestracja przez internetowe konto pacjenta (ikp) ruszy w ciągu kilku minut, natomiast rejestracja pod numerem telefonu podanym do punktu, możliwa będzie od czwartku (20.05) w godzinach 9-13.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

VADER, 20.05.2021 09:21

Byłem wczoraj w tym punkcie na szczepieniu, od momentu zajęcia miejsca w kolejce (byłem 10ty) do wyjścia wszystko zajęło 27 minut. Obsługa miła i profesjonalna.