Polna nie tylko z nazwy. Po deszczu nie da się nią przejść

, MAGAZYN, Wiadomości, 20.01.2020 13:30, PG
Polna nie tylko z nazwy. Po deszczu nie da się nią przejść

Tak właśnie wygląda ulica Polna w Andrychowie, od lat nie remontowana. Jak zauważają nasi Czytelnicy, po opadach deszczu nie da się tamtędy przejść. Jest to droga mieszcząca się pomiędzy ul. Głowackiego a Żwirki i Wigury.

Co ciekawe droga ta jest co jakiś czas naprawiana, jednak z marnym skutkiem. Zdaniem okolicznym mieszkańców są to pieniądze wyrzucone w błoto, gdyż naprawy nic nie dają. Od razu po nich pojawiają się nowe dziury.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

magdalenka88, 21.01.2020 07:29

Bardzo urokliwa droga, straci swe walory przy położeniu asfaltu lub kostki. Tak jak pisze @piter.m stanie się też zapewne powodem szybkiej jazdy "młodzianów". Na jednym ze zdjęć autor sfotografował swe trampki.To zapewne młoda osoba:)

piter.m, 20.01.2020 21:36

Nazwa drogi adekwatna do jej stanu. Co mnie obchodzi jakaś boczna dróżka - są ważniejsze wydatki. Chcecie asfalt na takiej malowniczej drodze i szybkich kierowców w swoich odpicowanych golfach? ;)

madzia, 20.01.2020 15:08

Dobrze też że starcza w tej biedzie na etat drugiego wiceburmistrza......

madzia, 20.01.2020 15:08

Oby nie było tak jak obawiają się mieszkańcy: że na nic nie ma a potem czytaja o ogromnych pieniądzach dawanych na "gminne media", kupowanie artykułow w tzw. niezaleznych mediach, delegacje pana Żaka i radnych którzy "odpowiednio głosują" no i nagrody w urzędzie jakie zwykłych ludzi powalają.

barte, 20.01.2020 14:45

Niestety z powodu ograniczeń finansowych dojeniu samorządu przez pisowski rząd pieniążków na inwestycje i remonty dróg będzie coraz mniej