reklama

Po naszej interwencji. Wielkie sprzątanie przystanków

, MAGAZYN, Wiadomości, 22.07.2022 17:47,
Śladem naszych publikacji.
Po naszej interwencji. Wielkie sprzątanie przystanków
Kilka dni temu interweniowaliśmy w sprawie wyglądu nowych przystanków w Andrychowie: Niektóre przystanki wyglądają... obrzydliwie

Niektóre z nich, dawno nie myte, wyglądają obrzydliwie. - Co z tego, jak jest ławka, jak nie da się na niej usiąść, bo jest tak brudna. A szyby chyba od początku nie były myte. Wygląda to po prostu obrzydliwie - mówi nam jeden z mieszkańców Sułkowic.

Są efekty naszej publikacji. W piątek (22.07) służby miejskie przystąpiły do mycia wiat przystankowych. 60 wiat wkrótce ma lśnić.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Archanioł Michał, 23.07.2022 14:10

Kochana Redakcjo ! Ależ jesteście TUPECIARZE ! Interweniował MIESZKANIEC ! Wy to zamieściliście, wiadomo z opisem, na stronie internetowej. Fajnie, że to zrobiliście. Pozdro.