reklama

Pierwsze miejsce dla niepełnosprawnych dorosłych w Andrychowie. Potrzebne fundusze na remont

, MAGAZYN, Wiadomości, 06.12.2020 18:35, PG
Dzieci niepełnosprawne rosną i stają się dorosłymi osobami z niepełnosprawnościami i tak jak my wszyscy są członkami naszej lokalnej społeczności. Pomóżmy im i ich rodzicom zorganizować takie warsztaty – bo to dla nich Warsztaty Życia!
Pierwsze miejsce dla niepełnosprawnych dorosłych w Andrychowie. Potrzebne fundusze na remont

Fundacja Promyczek z Andrychowa remontuje budynek (ul. Krakowska 35), w którym to będą odbywały się warsztaty zajęciowe dla dorosłych osób niepełnosprawnych.

Będą to pierwsze tego typu zajęcia dla dorosłych osób niepełnosprawnych w Andrychowie. Zaplanowano warsztaty z gospodarstwa domowego, zajęcia ogrodniczo-florystyczne, rzemiosł różnych oraz artystyczne. Opieką zostaną objęte 22 osoby.

Budynek oraz ogród został przekazany fundacji przez burmistrza Andrychowa Tomasza Żaka. Teraz fundacja zbiera fundusze na generalny remont, który miał wynieść 180 tys. zł ale już wiadomo, że będzie kosztował więcej. Pomogło już Starostwo Powiatowe i Caritas ale wciąż brakuje. W remoncie pomagają wolontariusze oraz rodzice podopiecznych fundacji. Otwracie zaplanowano na 30 grudnia br.

Każdy kto ma możliwości proszony jest o pomoc. Utworzono zrzutkę: link

Licytacje na rzecz fundacji „Promyczek”

Dzieci niepełnosprawne rosną i stają się dorosłymi osobami z niepełnosprawnościami i tak jak my wszyscy są członkami naszej lokalnej społeczności. Pomóżmy im i ich rodzicom zorganizować takie warsztaty – bo to dla nich Warsztaty Życia! Będą mogli nauczyć się większej samodzielności i czynności życia codziennego a w efekcie nawet podjąć pracę.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy