reklama

Piękny gest! Judyta ścięła włosy, żeby pomóc chorej osobie [FOTO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 12.06.2019 15:40,
Judyta Kosek z Andrychowa to kolejna osoba, która podarowała swoje włosy fundacji Rak'n'Roll, wspierając tym samym akcję DAJ WŁOS.
Piękny gest! Judyta ścięła włosy, żeby pomóc chorej osobie [FOTO]

O co chodzi w tej akcji? Z naturalnych włosów przekazywanych dobrowolnie przez zainteresowane osoby wykonywane są peruki dla osób m.in. po chemioterapii.
Obecnie w Polsce peruki z naturalnych włosów są tylko częściowo refundowane, a dopłata do nich jest bardzo wysoka. W odpowiedzi na tą sytuację ruszyła akcja "Daj Włos!".

Peruki wykonywane z włosów zebranych przez fundację Rak'n'Roll przekazywane są za darmo kobietom, które walczą z rakiem. Dzięki temu mają więcej siły w niełatwej drodze do zdrowia.

Włosy może oddać każdy kto ma minimum 25 cm włosów do ścięcia i zmieniając swój wygląd chce zrobić coś dobrego dla innych.

Judyta z Andrychowa już po raz drugi postanowiła oddać swoje włosy na ten szczytny cel. Najpierw w pierwszej, a teraz w trzeciej klasie.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Bryndza, 12.06.2019 16:32

Brawo Judytko jesteś kochana aż się poplakalam z radości. Jesteście cudowna rodziną.