reklama

Piękności z regionu czekają na nasze głosy

, MAGAZYN, Wiadomości, 08.06.2022 19:35, eł
Możemy im bardzo ułatwić start w finale konkursu.
Piękności z regionu czekają na nasze głosy

Pretendentki do tytułu Miss Województwa Małopolskiego coraz intensywniej przygotowują się do gali finałowej, która odbędzie się 26 czerwca. W ich gronie jest siedem dziewcząt z powiatów wadowickiego, oświęcimskiego i suskiego. Cztery z nich walczą o koronę najpiękniejszej nastolatki z województwa.

Jest możliwość, by ułatwić im rywalizację o tytuły. Aby zdobyć mocną pozycję w finale, potrzebne im są bowiem głosy internautów. Kandydatki z obydwu kategorii wiekowych, które zbiorą ich najwięcej, zdobędą tytuł Miss Internautów, automatyczny awans do finałowej dziesiątki i przepustkę do ogólnopolskiego etapu Polska Miss. Głosować można do godziny 21.00 w dniu 25 czerwca. Jak to zrobić, można sprawdzić na oficjalnej stronie konkursu – tutaj. Jest pięć opcji głosowania - na Facebooku, Instagramie, TikToku, SMS-ami albo przez zakup wirtualnych biletów.

Ostatnio dziewczęta wzięły udział w kolejnej sesji zdjęciowej, która pokazuje je w nowej odsłonie. Zaprezentowały się we wzorzystych sukniach, subtelnie podkreślających ich zgrabne sylwetki i urodę. Stroje wyprodukowała firma Mari Mari Poland, a zdjęcia wykonał fotograf Robert Kobyliński.

Finalistki konkursu Miss Województwa Małopolskiego z naszego regionu to Aleksandra Żak z Przytkowic w gminie Kalwaria Zebrzydowska, Katarzyna Hrapkowicz z Kęt oraz Katarzyna Wątroba z Krzeszowa w gminie Stryszawa. Wszystkie mają po 22 lata. O tytuł Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego ubiegają się 16-letnia Justyna Bartuś z Andrychowa, 18-letnie Weronika Smaza z Bielan i Martyna Dzióbek z Poręby Wielkiej oraz 15-letnia Julia Maliborska z Podolsza.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy