Piękna inicjatywa w Kętach, chcą pomóc ciężko chorej dziewczynce

, MAGAZYN, Wiadomości, 15.02.2019 16:10, red
Mieszkańcy organizują koncert charytatywny z udziałem legendarnego zespołu, aby pomóc ciężko chorej dziewczynce.
Piękna inicjatywa w Kętach, chcą pomóc ciężko chorej dziewczynce
Koncert Skaldów odbędzie się 6 kwietnia w Domu Kultury w Kętach, zebrane fundusze zostaną przeznaczone na rehabilitację 12-latki chorej na dziecięce porażenie mózgowe.

Szczegóły w apelu społecznego komitetu pomocy Kamili, który właśnie zawiązał się w Kętach. Komitet powstał z inicjatywy przyjaciół rodziny z klasy dziecka.

Pomóżmy Kamili!

Życie układa różne scenariusze… Kreślimy szczegółowe plany na przyszłość - tę bliższą i tę dalszą. Z niecierpliwością oczekujemy na moment, kiedy w końcu na horyzoncie pojawi się nasz upragniony cel. Jednego dnia przepełnia nas radość i poczucie, że jesteśmy w stanie wiele dokonać i osiągnąć wszystko, czego byśmy chcieli. Kolejnego dnia przeżywamy troski, staramy się zmierzyć z przeszkodami, które przynosi nam los….

Nie inaczej jest w przypadku mamy Kamili, rodzica samotnie wychowującego dziecko, które uczęszcza do klasy z naszymi pociechami. Niedawno okazało się, że przez 12 lat nikt nie rozpoznał u dziewczynki mózgowego porażenia dziecięcego. Niewątpliwie to 12 lat straconych dla odpowiedniej rehabilitacji i rozwoju młodego człowieka….

Mama dziewczynki nie poddała się i dzielnie walczy o córkę. Chcemy pomóc. Pojawił się pomysł zorganizowania charytatywnego koncertu, z którego dochód pomógłby Kamili w odpowiedniej rehabilitacji. Zaprosiliśmy na koncert Skaldów – ikonę polskiej muzyki rockowej. Zgodzili się zagrać dla Kamili!

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na koncert, który odbędzie się już niebawem - 6 kwietnia 2019 r. o godz. 17.00 w Domu Kultury w Kętach.

Prosimy także o wsparcie w zbiórce funduszy na sfinansowanie naszego przedsięwzięcia: https://zrzutka.pl/hhz7zz

Będziemy bardzo wdzięczni za wszelką pomoc!

Komitet Społeczny „Gramy dla Kamili”


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kaczor, 15.02.2019 18:50

Brawo!

kaczor, 15.02.2019 18:50

Piękna sprawa.