reklama

Patryk z Kęt w programie Friza „Twoje 5 minut”

, MAGAZYN, Wiadomości, 29.09.2021 16:20, DK
Patryk z Kęt to 21-letni górnik, który zadebiutował w nowym programie Friza „Twoje 5 minut”
Patryk z Kęt w programie Friza „Twoje 5 minut”
"Twoje 5 minut" ma formułę podobną do talent-show. Uczestnicy rywalizują o to, kto jest najlepszym influencerem. Pomysłodawcą programu jest Karol "Friz" Wiśniewski z popularnej EKIPY.

Zwycięzca otrzyma wieloletni kontrakt na współpracę z Frizem, oraz udział w różnego rodzaju projektach. Jak opisuje influencer: uczestnicy programu "Twoje 5 minut" będą wykonywali różne zadania związane z codziennymi zobowiązaniami influencerów - jak sesje zdjęciowe czy tworzenie treści do social mediów.

Uczestnicy w każdym z odcinków muszą zmagać się z nowymi wyzwaniami. Przykładowo w pierwszym z odcinków musieli zbudować tratwę do transportu na wyspę, oraz przetestować się w roli prowadzących odcinka.

Nowe odcinki możecie oglądać na specjalnie do tego celu stworzonym kanale youtubowym GENZIE - https://www.youtube.com/channel/UCkIwvE28idLCTxgLZ3VdBDQ

foto: print screen z programu "Twoje 5 minut"

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Jan_Korba, 30.09.2021 06:35

To jest powód, żeby robić z tego newsa? Występ u sławnych, z tego powodu, że są sławni? Influencerzy to rak żerujący na dzieciakach. Wypad z tym!