reklama

Ostrzeżenie o burzach i silnym wietrze

, MAGAZYN, Wiadomości, 02.05.2021 12:00, PG
Jeśli chodzi o pogodę to majówka nie rozpieszcza.
Ostrzeżenie o burzach i silnym wietrze

Jak przekazuje Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie, w niedzielę (02.05.) do godz. 15:00 na terenie powiatu wadowickiego, suskiego i oświęcimskiego możemy spodziewać się silnych opadów deszczu z burzami.

Przebieg: Prognozowane są opady deszczu o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym. Wysokość opadu miejscami od 20 mm do 35 mm. Opadom towarzyszyć będą burze z porywami wiatru do 90 km/h. Lokalnie grad.

Z kolei silny wiatr o średniej prędkości od 40 km/h do 50 km/h, w porywach do 80 km/h, z południowego zachodu i zachodu, będzie nam towarzyszył do późnego wieczora.


Łowcy Burz Podbeskidzie podają też, że w poniedziałek (03.05.) czeka nas ochłodzenie. W ciągu dnia na termometrach maksymalnie 10-11*C. Zachmurzenie umiarkowane, zmienne. Lokalnie możliwe słabe, przelotne opady. Ciśnienie szybko będzie wzrastać.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy