reklama

Nowy samochód dla strażaków ochotników

MAGAZYN, Wiadomości, 19.09.2022 11:30,
Auto przyda się zwłaszcza w ratownictwie drogowym.
Nowy samochód dla strażaków ochotników
W niedzielę (19.09) w Gierałtowicach (gmina Wieprz) odbyła się uroczystość oficjalnego przekazania na miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej nowego tzw. lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego

Zakup dofinansowany został m.in. Starostwo Powiatowe w Wadowicach. Auto przyda się zwłaszcza w ratownictwie drogowym.

- Współpraca między samorządem powiatowym i Ochotniczymi Strażami Pożarnymi układa się wzorcowo. Przykładem może być właśnie dofinansowanie do zakupu nowego samochodu dla OSP w Gierałtowicach. Jesteśmy absolutnie pewni, że to bardzo dobrze wydane pieniądze. Mamy nadzieję, że auto będzie Państwu dobrze służyło przez długie lata – mówił w Gierałtowicach starosta Eugeniusz Kurdas.

Razem z nim na uroczystości gościli m.in. wicestarosta Beata Smolec oraz członek zarządu powiatu Mirosław Sordyl.


foto: Starostwo Powiatowe w Wadowicach

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

edi, 19.09.2022 21:17

andrychownian1 czyli panie Czesławie - zlituj się Pan nad sobą. Nie dość że okazałeś się bogaczem a nie bednym robotnikiem jak wmawiałeś, nie dość że masz opinię na osiedlu rozpowiadacza kłamstw Tomasza to jeszcze ten jad jaki z Ciebie ostatnio bije. Daj Pan spokój z tym jadem i tak macie go w "zakolandii nadmiar" pod adresem każdego kto nie kupuje waszych kłamstw.

andrychowianin1, 19.09.2022 20:32

łaskę robią

Zakolog, 19.09.2022 20:06

@FeelFree - Koło naszych Tłuków nawet jakby nie tylko ruszył, ale przemaszerował las birnamski, to by nie zauważyli, a trzy wiedźmy nie miałby jak ich ukarać, ponieważ bardziej rozumu im nie da się odebrać.

FeelFree, 19.09.2022 16:42

Nie ma znaczenia partia... osoba, która dała się wciągnąć w spiralę o nazwie "żądza władzy" często nie cofa się przed niczym, aby władzę zachować. "Przewlekły zespół przecinania wstęgi" to w tym wszystkim najmniejszy dla obywateli problem.... A, że nie wszyscy władcy ze zrozumieniem śledzili losy Makbeta to bywa dramatycznie.

tomekх, 19.09.2022 15:03

ale jakby przecinał ktoś z Platformy to byłaby to wielka uroczystość

tomekx, 19.09.2022 13:54

Co ci pisowscy mają z tymi przecięciami wstęg?Przecież to jest cyrk