reklama

Nowy plac zabaw otwarty, jednak nie wszystkim pasuje

MAGAZYN, Wiadomości, 11.08.2022 19:31, DK
Rodzice są zadowoleni, ale nie wszystkim nowy plac się podoba.
Nowy plac zabaw otwarty, jednak nie wszystkim pasuje
W czwartek (11.08) otwarty został plac zabaw przy ul. Lenartowicza w Andrychowie. Nowoczesny obiekt za ćwierć miliona złotych wykonało Przedsiębiorstwo Budowlane LURKA z Białki.
Plac jest jeszcze częściowo ogrodzony, ale płot ma zniknąć w ciągu dwóch dni.


Dzieci i rodzice są wniebowzięci i już korzystają z obiektu.

Nie wszystkim jednak pasuje lokalizacja placu. Zwłaszcza mieszkającym naprzeciwko starszym osobom.

W czwartek rano w rejonie nowego placu można było usłyszeć taką oto rozmowę pomiędzy dwoma mieszkankami. Nie były zachwycone lokalizacją nowego placu.

(...) „ja jak się położyłam wczoraj, okna musiałam pozamykać okna. No nie da się wytrzymać, po prostu się nie da tego jazgotu wytrzymać” - mówiła jedna z kobiet.

„My też byliśmy dziećmi i takich luksusów nie mieliśmy i wyrośliśmy na normalnych ludzi. No mówię Ci, tu się będzie można skończyć za chwilę” - dodała.

Mieszkanki pytają retorycznie, czy tego placu zabaw nie dało się postawić w innym miejscu - z dala od bloków. Wszystko wskazuje na to, iż urzędnicy w najbliższym czasie otrzymają sporo skarg...

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt[email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 11.08.2022 20:33

[email protected] bardzo dobry rzeczowy komentarz jeśli chodzi o finanse. Teraz koniecznie trzeba tam zamontować kamerę bo ta na bloku 38 jest schowana za drzewami. Drugi większy plac zabaw aż prosi się zrobić za blokiem Lenartowicza 58. Bo tam robi się coraz większe dziadostwo a mimo to codziennie wiele dzieci się tam bawi, gdyż jest to jedyne miejsce na tak dużym osiedlu gdzie mogą robić babki z piasku...

Zakolog, 11.08.2022 19:52

O! Widzę, że nasz Dawid zaczyna nam serwować reportaże z magla – jedna pani drugiej pani... a Dawid to wszystko skrzętnie zapisuje. Dawidku budżet Andrychowa wynosi prawie 217 milionów, w tym ponad 20 baniek deficytu, te 250 tysi to nawet nie jest pryszcz na budżetowej dupie. Takich placyków to powinno być w Gminie co rok ze dwadzieścia za same odsetki od odsetek andrychowskiego długu.