reklama

Nowy plac za ponad 600 tys. zł [FOTO]

MAGAZYN, Wiadomości, 10.11.2022 11:45, INFORMACJA PRASOWA
Nowy plac za ponad 600 tys. zł [FOTO]
Zakończył się długo oczekiwany remont placu zabaw przy Al. Jana Pawła II w Kalwarii Zebrzydowskiej. - Teraz to miejsce jest bezpieczniejsze, podłoże zostało wypełnione specjalną matą, są też nowe zabawki - informuje Tomasz Baluś z Urzędu Miejskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Zakres prac na placu zabaw obejmował: wymianę nawierzchni na nawierzchnię poliuretanową, została uzupełniona zieleń, zachowano obecny drzewostan, wymieniono również ogrodzenie.


Dokonano konserwacji, demontażu i wymamiany zabawek. Dzieci najbardziej ucieszą się z nowych atrakcji , jakie pojawią się na placu, a znajdą się tutaj zabawki o intrygujących nazwach jak: bujak Dino, huśtawka Ważka, bujak Króliczki, jest też nowa huśtawka, karuzela, piaskownica. Konserwację przeszło linarium, zamek, huśtawka i karuzela. Cały teren placu zabaw wraz sąsiednim parkingiem jest monitorowany.

W trakcie prowadzonych prac wynikły roboty zamienne i dodatkowe, a dokończenie prac było możliwe, dzięki przeznaczeniu przez Zarząd Osiedla nr 1 kwoty 16 tys. zł. Został też zawarty aneks do umowy w zakresie robót dodatkowych i przedłużenia terminu realizacji zadania do 30.10.2022.

Całkowity koszt inwestycji wyniósł 606 tys. zł.


źródło: UM Kalwaria Zebrzydowska

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy