reklama

Nowy plac prawie gotowy, a inne?

, MAGAZYN, Wiadomości, 08.08.2022 11:10, NEWSY CZYTELNIKÓW
Osiedle jest duże, jest na nim kilka placów zabaw.
Nowy plac prawie gotowy, a inne?
W rejonie pawilonów przy ulicy Lenartowicza 38 w Andrychowie dobiega końca budowa nowego placu zabaw. Plac prezentuje się okazale [foto powyżej], pozostaje jeszcze budowa ogrodzenia. W sierpniu powinien zostać udostępniony dzieciom.

Osiedle jest duże, jest na nim kilka placów zabaw. Niektóre są w fatalnym stanie, jak ten w rejonie os. Słonecznego.

- W tej części osiedla też jest dużo dzieci. Nasz plac jest już zniszczony zębem czasu i zagraża bezpieczeństwu bawiących się dzieci - mówi nam jedna z mieszkanek.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Kola, 08.08.2022 15:23

Os. Słoneczne to prywatne osiedle, proszę aby nie domagali się budowy placu zabaw. To jest zadanie dewelopera. Natomiast za blokiem nr 58 plac zabaw powinien być już dawno zburzony i postawiony nowy.

Koniczynka, 08.08.2022 13:35

Zamiast pisać w rejonie osiedla słonecznego, to prościej trzeba napisać za blokiem Lenartowicza 58. A teren jest tam piękny i duży i tak samo czyli piękny, duży i nowoczesny może być plac zabaw. A jeśli chodzi o osiedle słoneczne, to słoneczka tam nie ma. Ciasnota totalna. Coraz więcej mieszkań w tych blokach jest do sprzedania. Beton i nic więcej. Blok chodnik ulica i parking. Nawet właściwie psów idą z pieskami poza teren ogrodzony by piesek kupkę zrobił.