reklama

Nowy grafik dyżurów aptek już na starcie nie będzie realizowany

, MAGAZYN, Wiadomości, 31.12.2021 08:20, red
Od dziś przez dwa tygodnie nowego roku dyżury aptek w Andrychowie i Wieprzu przejmie apteka w Wadowicach.
Nowy grafik dyżurów aptek już na starcie nie będzie realizowany
Nowy grafik dyżurów aptek w nocy i w weekendy został niedawno zatwierdzony przez Radę Powiatu Wadowickiego. Tyle, że w przypadku Andrychowa już na starcie nie będzie realizowany.

Apteka "Przy Samolocie" w Andrychowie poinformowała, że związku brakami kadrowymi, nie będzie możliwe odbycie planowanego dyżuru opieki świątecznej i nocnej w dniach 1-7 stycznia 2022 roku. Dyżur ten przejmie apteka Dr Max, ul. Putka 7 w Wadowicach.

Apteka mieszcząca się w Przychodni „Centrum dla Zdrowia” w Wieprzu (ul. Wadowicka 3) również poinformowała, że „z powodu braku fachowego personelu” nie ma możliwości zabezpieczenia nocnych dyżurów w wyznaczonym terminie, tj. 07.01.2022 – 14.01.2022 rok. Pacjenci będą kierowani do apteki całodobowej Dr Max, ul. Putka 7 w Wadowicach.

A tak wygląda grafik dyżurów, zatwierdzony niedawno przez Radę Powiatu Wadowickiego (dwa pierwsze dyżury nie będą realizowane)
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy