reklama

Nowa siedziba pogotowia ratunkowego oficjalnie otwarta. Szokująca zmiana [FOTO]

, MAGAZYN, Na sygnale, Wiadomości, 09.12.2021 11:15, DK / WB
Zobaczcie ja to wyglądało kiedyś, a jak teraz.
Nowa siedziba pogotowia ratunkowego oficjalnie otwarta. Szokująca zmiana [FOTO]
W czwartek (9.12) w Wadowicach oficjalnie otwarto nową siedzibę pogotowia ratunkowego. Dotychczasowa siedziba, delikatnie rzecz ujmując, przypominała obraz nędzy i rozpaczy - foto poniżej.


foto: ZZOZ

Dlatego kilka lat temu władze powiatu wadowickiego zdecydowały o budowie nowoczesnej bazy dla pogotowia ratunkowego.

Do dyspozycji ratowników oddane zostały dobrze wyposażone pomieszczenia sanitarne oraz socjalne, dodatkowo w budynku znalazło się miejsce na aż 8 ambulansów. W obiekcie funkcjonuje również warsztat dla pojazdów pogotowia i magazyn.

Koszt budowy to ponad 3 mln zł + wyposażenie.

Inwestycja została zakończona, budynek otwarty. Pozostało jedynie przeniesienie części wyposażenia i sprzętu ze starego budynku. Potrwa to tydzień. Po tym czasie opustoszały budynek starej siedziby pogotowia zostanie najprawdopodobniej wystawiony na licytację.


Zobaczcie nagranieZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

bycol, 09.12.2021 12:35

jak by ktoś potrafił myśleć perspektywicznie, to dostrzegł by, że znacznie lepsza lokalizacja na coś takiego była by przy szpitalu gdzie terenu po starej lecznicy jest w bród, a ten teren przeznaczyć dla straży, a nie budować im nową siedzibę. Tylko - od kogo tego wymagać?