Nowa dyrektor, nowe inwestycje w liceum

, MAGAZYN, Wiadomości, 19.02.2020 20:20, PG
Ten parking w końcu będzie jakoś wyglądał.
Nowa dyrektor, nowe inwestycje w liceum

We wrześniu 2019 roku dyrektorem andrychowskiego liceum została dr Katarzyna Przebinda-Niemczyk. Funkcję tę objęła po Pawle Mrzygłodzie, który na tym stanowisku był ponad 20 lat.

Dostrzegalne są już pierwsze nowe porządki wprowadzone przez K. Przebindę – Niemczyk. Szkoła zmieniła swoje hasło przewodnie z „Szkołą tworzą ludzie” na „Szkołę, która inspiruje”.

Nie ma co ukrywać, ze placówka ta była słabo doinwestowana w porównaniu z innymi szkołami w Andrychowie. Powoli zaczyna się to zmieniać. Nowa dyrekcja wystąpiła do organu prowadzącego, czyli Starostwa Powiatowego w Wadowicach, o dodatkowe środki na remonty. Zarząd Powiatu przychylił się do prośby i przeznaczył na szkołę 64 tys. zł. Nie jest to jakaś zawrotna kwota ale zawsze coś.

12 tys. zł zostało przeznaczone na zakup i montaż bramy rolowanej (ściany przesuwnej), dzięki której podzielono świetlicę szkolną na dwie sale lekcyjne, usprawniając w ten sposób organizację pracy w szkole.

Z kolei za 52 tys. zł zakupiono kostkę brukową, która zostanie położona na parkingu przy szkole.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy