Nietypowa ceremonia. Ślub w zakładzie karnym w Wadowicach

, MAGAZYN, Wiadomości, 21.01.2020 16:15, PG
Szczęścia!
Nietypowa ceremonia. Ślub w zakładzie karnym w Wadowicach

We wtorek (21.01.) burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński po raz pierwszy, jako kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, udzielił ślubu. Okoliczności były nietypowe, bo ceremonia odbyła się w Zakładzie Karnym.

W związek małżeński w wadowickim więzieniu wstąpili osadzony Damian oraz jego wybranka Mirosława.

- Widać było, że podczas składania oświadczeń oraz nakładania obrączek towarzyszyło im ogromne wzruszenie. Podczas ślubu towarzyszyli im świadkowie oraz rodzina. Para młoda pochodzi z Wolbromia. Uroczystość była niezwykłym przeżyciem nie tylko dla małżonków i rodziny, ale również dla funkcjonariuszy Służby Więziennej, ponieważ jak przyznali, ślub w ich zakładzie karnym zdarza się niezwykle rzadko.- relacjonuje uroczystość burmistrz Wadowic.


Redakcja mamNewsa.pl życzy nowożeńcom wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!
foto: facebook Bartosz KalińskiZOBACZ TAKŻE: Problemy w Urzędzie Stanu Cywilnego? Zwolniono kierownika

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy