Nie żyje Marek Studnicki

, MAGAZYN, Wiadomości, 27.11.2019 12:00,
Nie żyje Marek Studnicki
W nocy (27.11) w wieku 63 lat zmarł Marek Studnicki, znany w Wadowicach propagator życia kulturalnego. W latach 1998-2002 był radnym miejskim, potem kandydował nawet bezskutecznie na stanowisko burmistrza Wadowic.

W Wadowicach, ale też w Kalwarii Zebrzydowskiej znany był z organizacji i współorganizacji wielu przedsięwzięć – przede wszystkim kulturalnych, ale też sportowych jak Bieg Powsinogi czy charytatywnych jak wadowicki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Był także związany z harcerstwem.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

-JOE-, 27.11.2019 22:49

"potem kandydował nawet bezskutecznie na stanowisko burmistrza Wadowic." Ciekawe czy to analfabetyzm redaktora wymagający natychmiastowego sprostowania czy złośliwe i nie na miejscu szkalowanie zmarłej osoby?