reklama
reklama

Najciemniej pod latarnią. W Kętach jest tak zupełnie dosłownie... [AKTUALIZACJA]

MAGAZYN, Wiadomości, 22.09.2023 11:10, eł

Po kilku zgłoszeniach awarii oświetlenie uliczne nadal nie działa.

Najciemniej pod latarnią. W Kętach jest tak zupełnie dosłownie... [AKTUALIZACJA]

Mieszkańcy ulicy Kościuszki w Kętach mają problem z oświetleniem ulicznym. Od kilku dni nie działa latarnia stojąca przy przystanku autobusowym w sąsiedztwie bloku nr 2. Zgłoszenia awarii nic nie dają, toteż ludzie zaczynają już tracić cierpliwość. Co się stało?

- Dwa razy telefonicznie zgłaszałam awarię oświetlenia. Po pierwszym, wtorkowym zgłoszeniu przyjechała ekipa i coś robiła. Efekt – latarnia nadal nie świeci. Dlatego zgłosiłam sprawę ponownie, co również nie przyniosło żadnych rezultatów. Za trzecim razem postanowiłam skorzystać z formularza zgłoszenia na stronie internetowej spółki Tauron Dystrybucja, ale w tym przypadku ograniczona jest możliwość podania dokładnej lokalizacji awarii. W każdym razie oświetlenie dalej nie działa – mówi nasza czytelniczka z ulicy Kościuszki w Kętach.

O wyjaśnienie sytuacji poprosiliśmy rzeczniczkę prasową spółki Tauron Dystrybucja Ewę Groń, a wówczas okazało się, że nie do tej firmy trzeba było zgłosić awarię... - To jest temat spółki Tauron Nowe Technologie - wyjaśniła nam Ewa Groń.


Foto: nadesłane

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

panda, 22.09.2023 17:49

PROSZE MARIE Z KĘT Z UL.KLEPARZ ...NIE WYCHODZENIE Z DOMU NAWET Z MORISEM