reklama

Nadciąga lekka zmiana pogody. Pierwsze zimowe akcenty tej jesieni

, MAGAZYN, Wiadomości, 19.11.2020 08:00,
To już druga połowa listopada, więc najwyższa pora na pierwsze zimowe akcenty. Tak też będzie w najbliższych dniach w naszym regionie.
Nadciąga lekka zmiana pogody. Pierwsze zimowe akcenty tej jesieni
W najbliższych godzinach spodziewane są jeszcze silniejsze podmuchy wiatru. - Przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 50 km/h, w porywach do 80 km/h, z kierunków południowych - czytamy w komunikacie synoptyków, a ostrzeżenie ważne jest do czwartku wieczorem.

Dokładny opis tego, co się wydarzy opublikowali Łowcy Burz Podbeskidzie.

Środa (noc) - silniejszy wiatr z kierunków południowych, do 60km/h. Dzięki temu będzie ciepło, do 10*C.
Czwartek - przyniesie wspomnianą poprawę pogody. W ciągu dnia sporo słońca, niewielkie zachmurzenie i temperatura maksymalna do 11*C. Pojawi się jednak silny wiatr z kierunków południowych. Maksymalne porywy mogą osiągać 70km/h, w górach do 75km/h.
Pod wieczór nadejdzie chłodny front atmosferyczny z dużym zachmurzeniem i opadami deszczu. Za frontem będzie płynąć chłodniejsze powietrze i temperatura spadnie do 3-5*C.

Piątek - rano możliwe jeszcze przelotne opady deszczu, w górach opady deszczu ze śniegiem i śniegu.
W ciągu dnia będzie się wypogadzać, po południu jednak ponownie więcej chmur i przelotne opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura rano do 3*C, po południu spadnie do 0,+2*C. Na drogach lokalnie może być ślisko

Sobota - rano możliwe przelotne opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura w okolicach 0, +1*C więc lokalnie może być ślisko. Po południu więcej słońca, zrobi też się trochę cieplej, maksymalnie do 3*C.

Niedziela - rano przymrozek, lokalnie do -5*C. W ciągu dnia temperatura wzrośnie do 3-4*C. Na niebie sporo słońca, w towarzystwie niegroźnych chmur.????????

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy