reklama

Nadchodzi fala upałów. Meteorolodzy już ostrzegają

, MAGAZYN, Wiadomości, 06.07.2021 14:45, PG
W ciągu najbliższych kilku dni w naszym regionie temperatura będzie przekraczać w cieniu 30 st. C, a nocami pewnie nie spadnie poniżej 20 st. C.
Nadchodzi fala upałów. Meteorolodzy już ostrzegają

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie o upałach dla całego województwa małopolskiego, w tym powiatu wadowickiego, suskiego i oświęcimskiego.

Ostrzeżenie dotyczy środy, czwartku i piątku (07-09.07.)

Ostrzeżenia meteorologiczne:

Upał

stopień: 2
prawd. 90%
Przebieg: Prognozuje się upały. Temperatura maksymalna w dzień od 30°C do 33°C. Temperatura minimalna w nocy od 17°C do 20°C.
Uwagi: Brak.

W tym czasie basen kąpielowy w Andrychowie [na zdjęciach] może przeżywać niemałe oblężenie, bo zapewne mieszkańcy będą szukać ochłody w te gorące dni. Basen Kąpielowy w Andrychowie jest czynny codziennie w godzinach 9.00-20.00

Przypominamy, że na terenie basenie działa restauracja z której można korzystać podczas wypoczynku.foto: WB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy