reklama

Na przejściu zamontowano znak zasłaniający pieszego [AKTUALIZACJA]

MAGAZYN, Wiadomości, 24.10.2019 16:00, PG
I to obok szkoły podstawowej.
Na przejściu zamontowano znak zasłaniający pieszego [AKTUALIZACJA]

Niekończące się z problemy z remontami na os. Lenartowicza w Andrychowie. Jeszcze nie dawno pisaliśmy o ścieżce rowerowej przechodzącej pod blokiem a teraz jest kolejna, sprawa którą zgłaszają nam rodzice.

Przy przejściu dla pieszych, które znajduje się obok szkoły podstawowej nr 5 w Andrychowie, umieszczono duży znak drogowy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to że zamontowano go tak, że kierowca nie widzi pieszego, bo zasłania go znak. Zwłaszcza jest to problem jeśli chodzi o dzieci i niskie osoby, których już w ogóle nie widać zza znaku.


AKTUALIZACJA

Wkrótce po naszej publikacji problematyczny znak został usunięty. Przy szkole zamontowano za to barierki.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 23.10.2019 16:19

mocne "smarownie" drodzy koledzy i kolezanki

",,**,,", 23.10.2019 16:16

Na Wlokniarzy wszystko jest ok. A na Lenartowicza kompletne nieporozumienie, kto za to odpowiada, kto to wymyslil, kto to zatwierdzil. Gdzie są radni osiedlowi????????????

",,**,,", 23.10.2019 16:14

Pytanie podstawowe czemu,az tak bardzo w tym miejscu zabrano szerokosc jezdni pod zajezdnie??? Co za debil to wymyslil, czekać aż dojdzie do tragedii, to samo wyjazd ze szkoły kompletnie nie widac co jedzie z lewej strony i postawione lustro kompletnie się nie sprawdza!!!!!!!!!!!

Turboplazmotron, 23.10.2019 14:31

W artykule brakuje podstawowej informacji: kto zlecił zamontowanie znaku w ten sposób?