reklama

Międzynarodowy sukces pochodzącej z Andrychowa linergistki

, MAGAZYN, Wiadomości, 19.05.2022 14:25, eł

Klaudia Panek finalistką prestiżowych mistrzostw.

Międzynarodowy sukces pochodzącej z Andrychowa linergistki

Pochodząca z Andrychowa Klaudia Panek została finalistką Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu Permanentnego PMU Gold, który odbyły się w Gdyni. Wprawdzie nie doceniono jej na tyle, by uplasowała się na podium, jednak znalazła się w gronie najlepszych linergistek z różnych krajów. Już samo to jest wielkim sukcesem.

Klaudia Panek pochodzi z Andrychowa, aczkolwiek obecnie mieszka w okolicach Myślenic. W tamtych stronach prowadzi dwa gabinety kosmetyczne. Makijażem permanentnym zajmuje się od ponad dwóch lat. Do tej pory przeszła sporo szkoleń związanych z tą branżą, uczestniczyła również w wielu konferencjach i innych wydarzeniach jej poświęconych. W makijażu permanentnym ceni sobie delikatność i subtelność, dzięki czemu jej klientki wyglądają naturalnie. Jej praca podkreśla ich urodę, nie nadając brwiom i ustom nadmiernie sztucznego wyglądu.

Tym zasadom Klaudia Panek pozostała wierna w czasie mistrzostw. - Mimo iż moja praca się nie obroniła, bowiem górowały zdecydowanie mocniejsze pigmentacje, jestem z niej niezmiernie dumna i nadal będę wykonywać brwi i usta swoją metodą, ponieważ najważniejszą wygraną jest zadowolenie moich klientek. Mistrzostwa to niesamowite przeżycie i doświadczenie, które pozwala zmierzyć się tak naprawdę z samą sobą. Dziewczyny z całej Europy oraz międzynarodowe jury na jednej sali, w jednym miejscu i o jednej godzinie to są emocje nie do opisania – podkreśla Klaudia Panek. - Poznałam wiele wspaniałych osób i nawiązałam interesujące relacje. Poczułam wiatr w skrzydłach, który – mam nadzieję - poniesie mnie jeszcze dalej.

Klaudia Panek przygotowuje już się do kolejnych mistrzostw, które odbędą się 26 maja w Warszawie.A oto makijaż brwi i ust, który Klaudia wykonała czasie międzynarodowych mistrzostw w Gdyni:Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy