Matura 2020. Jakie wyniki w Andrychowie?

, MAGAZYN, Wiadomości, 11.08.2020 11:05, PG
We wtorek (11.08.) Okręgowe Komisje Egzaminacyjne podają wyniki matur.
Matura 2020. Jakie wyniki w Andrychowie?

Ze względu na epidemię, matury w tym roku odbyły się miesiąc później w reżimie sanitarnym, bez egzaminów ustnych.

Maturzyści mogą sprawdzić wyniki, jakie uzyskali z poszczególnych przedmiotów egzaminacyjnych, w systemach informatycznych prowadzonych przez okręgowe komisje egzaminacyjne. Login i hasło uczniowie otrzymali od dyrektora szkoły.

Termin egzaminu poprawkowego dla tych maturzystów, którzy nie zdadzą jednego z egzaminów obowiązkowych, wyznaczono na 8 września. Jego wyniki zostaną podane do 30 września.

Jak się dowiadujemy w Zespole Szkół nr 2 w Andrychowie zdawalność wyniosła 80%, na 50 uczniów – 40 osób zdało. 4 osoby będą poprawiać egzamin z jednego przedmiotu, z kolei 6 osób nie ma możliwości poprawy.

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie zdawalność wyniosła 88 %, na 89 uczniów, maturę zdało 78. 9 uczniów przystąpi do poprawki, a 2 nie zdało w ogóle.

W Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej – Curie w Andrychowie zdawalność wyniosła 95 %. 159 osób zdało, 8 będzie poprawiać z jednego przedmiotu a 1 osoba nie zdała w ogóle. W sumie do egzaminu dojrzałości przystąpiło 168 osób.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy