reklama

MAJOWA METAMORFOZA Trendy eco dla czytelników mamNewsa.pl. Sesja zdjęciowa

MAGAZYN, Wiadomości, 25.05.2023 16:42,
Coraz więcej zgłoszeń. Do akcji przystąpiło 25 Pań.
MAJOWA METAMORFOZA Trendy eco dla czytelników mamNewsa.pl. Sesja zdjęciowa

Punktem kulminacyjnym MAJOWEJ METAMORFOZY Trendy eco dla czytelników mamNewsa.pl będzie 2-godzinna sesja fotograficzna z 2 stylizacjami ubioru. W efekcie laureatka otrzyma w prezencie 10 wybranych ujęć zdjęciowych.

Sesję wykona fotografką z pasją - Joanna z Jaśminowego Studia. Jej prace emanują nostalgicznym charakterem, przenoszą w świat marzeń i sentymentów. Uwielbia grać światłem, tworzyć scenografię a następnie dodać odrobinę magii w procesie postprodukcji. Dzięki temu powstają zdjęcia, które przenoszą w zupełnie inną rzeczywistość i pozostają na długo w pamięci.

Jaśminowe Studio (będę wdzięczna za oznaczenie profilu Facebook) wykonuje sesje:

- kobiece

- noworodkowe

- dziecięce

- rodzinne.

Jak będzie przebiegać sesja?

„Zapraszam do studia w Andrychowie na kobiecą sesję fotograficzną, która będzie poprzedzona konsultacjami. Omówimy oczekiwania, styl i preferencje, aby stworzyć wymarzoną pamiątkę . Będziemy wspólnie pracować nad pięknymi i oryginalnymi kadrami, które podkreślą indywidualność i naturalne kobiece piękno. Gwarantuję, że sesja będzie nie tylko niezapomniana, ale także dostarczy wyjątkowych doświadczeń i emocji. Będzie to czas na wyrażenie autentycznej osobowości i poczucia się pewnie przed obiektywem” - mówi Joanna.


Przypominamy, że w dalszym ciągu można dołączyć do akcji MAJOWA METAMORFOZA pod linkiem:
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy