Likwidacja gimnazjów. Dobrze czy źle? [SONDA]

, MAGAZYN, Wiadomości, 20.09.2016 19:00, DK
Rząd zapowiedział likwidację gimnazjów, a my pytamy mieszkańców Andrychowa co na ten temat sądzą.
Likwidacja gimnazjów. Dobrze czy źle? [SONDA]

Wygaszanie gimnazjów ma rozpocząć się od września 2017 roku. Co na temat pomysłów rządu PiS sądzą mieszkańcy?

 

Zapytaliśmy o to w Andrychowie. Zobaczcie naszą sondę.

 

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

mariola, 21.09.2016 11:38

A młodzież, niekoniecznie dorosła, całymi klasami paląca w miejscu publicznym na przerwach między lekcjami, zaraz obok szkoły, tylko za drzewami? Nikt tego nie widzi, czy nie chce widzieć? Na uwagi reakcja jest jedna.

bogna38, 21.09.2016 09:29

oczywiście ze bardzo dobrze .Mam przykład na codzień ,młodziez ktora poszła do gimnazjum nagle uważa się za bardzo dorosłą .Dziewczyny zaczęły sie malować ubierac krotkie spódniczki i zachowywać sie skandalicznie .Nie włączam w to zadnej polityki jak niżej podpisani po prostu mam ten przykład na codzien .Pracuje zaraz obok szkoły i widze jak z normalnych dzieciaków po szóstej klasie robią sie diabełki. Nie mam pojęcia czy oni uważają ze dorosłość to jest własnie taka, to juz pozostaje bez odpowiedzi,....:)

zandrychowa, 21.09.2016 07:53

Gdybym tylko chciał występuję po twoje ip i za kilka miesięcy masz sprawę cywilną o zniesławienie i płacisz za swoje pomówienia

zapora, 20.09.2016 19:58

[email protected] zandrychowa, Spadaj potomku bolszewików

zandrychowa, 20.09.2016 19:01

Pisowska indoktrynacja i zmiana programów nauczania na pisowski -nacjonalistyczny pod przykrywką reorganizacją szkół.Taka jest prawda.