reklama

Kto chce przepędzić rowerzystów?

, MAGAZYN, Na sygnale, Wiadomości, 12.09.2018 20:15, red
Uwaga miłośnicy jazdy po górskich leśnych terenach. Czekają na was "niespodzianki"
Kto chce przepędzić rowerzystów?
Jeden z mieszkańców poinformował nas o sytuacji z minionego weekendu. Jadąc jedną z tras rowerowych w Rzykach przebił oponę. Na czym? Okazuje się, że pod liściami ukryte były najpewniej specjalnie wykonane kolce. Było tego kilka sztuk. - O mało się nie zabiłem – mówi nam mężczyzna i przesyła zdjęcie.

Dodaje, że o podobnych sytuacji na górskich szlakach rowerowych uczęszczanych przez rowerzystów w gminie Andrychów jest ostatnio coraz więcej. Wielu rowerzystów zaliczyło wypadki na podobnych pułapkach. Na szczęście nikt nie zginął.

Rowerzyści z którymi rozmawialiśmy nie mają wątpliwości, że to nie przypadek. Kto czyha na ich życie?

Tego nie wiadomo.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

specnarz, 14.09.2018 11:12

"xpek" "`", dajcie juz spokój z tą polityką. Czy wy przypadkiem nie nadepnęliście na taką zardzewiałą gwiazdkę? Może wdarło się zakażenie?

`, 14.09.2018 08:04

"Wyborcza" ujawnia" ................................. OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

xpek, 14.09.2018 07:36

"Wyborcza" ujawnia: 20 zł za wątek, 5 tys. wpisów w każdym wątku, 2 zł za wpis - taką umowę podpisał w 2015 r. sztab wyborczy Andrzeja Dudy ze spółką tworzącą fałszywe konta w internecie. Na jego konkurenta Bronisława Komorowskiego wylała się fala hejtu Dokument, który ujawniają „Wyborcza” i Radio ZET, jest jedyny w swoim rodzaju. Na pierwszy rzut oka to zwykła umowa między firmą zajmującą się budowaniem wsparcia w internecie a sztabem wyborczym kandydata PiS. Ale w umowie znalazł się nietypowy załącznik oznaczony jako „Zlecenie nr 2”. Przewiduje, że w okresie kampanii wyborczej wykonawca (warszawska firma o nazwie ELCHUPACABRA) stworzy miesięcznie 1 tys. „wątków tematycznych”, za każdy z nich otrzyma 20 zł, oraz zapewni im aktywność na poziomie 5 tys. „wpisów automatycznych” w miesiącu. Cena za jeden wpis to 2 zł.

specnarz, 14.09.2018 06:12

Polowanie na psy w Zagórniku. Polowanie na crossy i quady w Rzykach. Zdaje się że mieszkańcy biorą sprawy we własne ręce. To przykre że urzędnicy nie wykazują działań w tych kwestiach. Straż Miejska wyłapuje psy tylko na zgłoszenie (najlepiej aby luźny czworonóg był już ujęty). Pomimo wielu sygnałów nic się nie dzieje w sprawie tych zmotoryzowanych rozjeżdżających lasy. W weekendy to nieraz trzeba uciekać ze szlaku. Założyć fotopułapki w paru miejscach, udostępnić możliwość przesyłania zdjęć i filmów nagranych na szlaku. Przydzielić zadania policji i straży miejskiej. Wprowadzić obowiązek chipowania psów. To tylko niektóre podpowiedzi. Oby odpowiednie organy zareagowały zanim zginie jakiekolwiek stworzenie.

habjaderzy, 13.09.2018 10:11

Dokładnie jolk tak jak piszesz nie chodzi o rowery tylko motocrossy i quady, widziałem nie raz jak jeżdżą jak szaleni bez poszanowania dla przyrody i pieszych turystów, oczywiście nie wszyscy ale są tacy.

jolk, 13.09.2018 09:14

A może komuś nie chodzi o rowerzystów tylko o motory i quady.

sportowiec, 12.09.2018 20:31

Proszę napisać w którym miejscu? Czy ta sprawa została zgłoszona na Policje? Sprawa jest poważna, skoro można się zabić!