reklama

Konkursy na stanowiska dyrektorów szkół i przedszkoli. Są decyzje

, MAGAZYN, Wiadomości, 20.03.2019 17:40,
Są pierwsze decyzje.
Konkursy na stanowiska dyrektorów szkół i przedszkoli. Są decyzje
W tym tygodniu zapadają decyzje w sprawie konkursów na stanowiska dyrektorów pięciu szkół i przedszkoli w gminie Andrychów. Konkursy ogłoszone zostały w lutym.

Dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie pozostanie Dorota Zawada, dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 5 została dotychczasowa wicedyrektor Wioletta Kadamus. dyrektorem Przedszkola nr 4 została Aneta Stawowczyk, a dyrektorem Zespołu Szkół Samorządowych w Inwałdzie pozostanie Michał Kołodziejczyk.

W czwartek zapadnie decyzja kto zostanie dyrektorem Zespołu Szkół Samorządowych w Rzykach. Dotychczasowy dyrektor Andrzej Janus przechodzi na emeryturę. Jest dwóch kandydatów na to stanowisko.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

aleocochodzi, 20.03.2019 21:32

Obsadzanie towarzyszy na kluczowych pozycjach frontu ideologicznego trwa. Tęczowa rewolucja nadchodzi.