reklama

Kolejna udana kwesta na andrychowskim cmentarzu

, MAGAZYN, Wiadomości, 03.11.2019 17:15,
Ponad 18 tys. zł przyniosła tegoroczna kwesta na andrychowskim cmentarzu.
Kolejna udana kwesta na andrychowskim cmentarzu
Towarzystwo Miłośników Andrychowa wraz z Hufcem Andrychowskich harcerzy oraz wolontariuszami od 2001 r. organizują kwesty, z których środki przeznaczane są na renowacje zabytkowych nagrobków. W tym roku 1 listopada kwesta zorganizowana została po raz dziewiętnasty.

- Rozdaliśmy prawie 3,5 tys. pamiątkowych naklejek! A w 12 puszkach naliczyliśmy ponad 18 tys. zł! Oficjalna kwota zostanie podana do wiadomości publicznej w poniedziałek, kiedy pieniądze trafią na konto kwesty. BARDZO DZIĘKUJEMY wolontariuszom i ofiarodawcom! Od wiosny dalsza część prac restauracyjnych na kaplicy Horunterów i Chlebowskich! - poinformowało Towarzystwo Miłośników Andrychowa.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

lojzek, 03.11.2019 18:27

Szacunek dla P.Rajdy!!!