reklama

Kolejna podróż życia Michała Adamusa

, MAGAZYN, Wiadomości, 15.07.2019 18:30, PG
Poczynania Michała można śledzić na bieżąco w serwisie YouTube, gdzie umieszcza swoje vlogi z podróży. Zobaczcie odcinek 1.
Kolejna podróż życia Michała Adamusa

27-letni Michał Adamus z Roczyn kolejny raz wyruszył w swoją podróż życia. Tym razem za cel obrał sobie Azję.

Ponad dwa lata temu osiem miesięcy podróżował po Ameryce Południowej i Środkowej autostopem. Następnie wrócił do Polski by zarobić na kolejną wyprawę. do Azji wyruszył dokładnie 26 czerwca tego roku z Warszawy.

I tak Michał był już w Japonii. Obecnie przebywa w Korei Południowej, skąd wyruszy do Chin a potem już tylkowink: Hong-Kong, Wietnam, Laos, Kambodża, Tajlandia, Filipiny, Malezja, Indonezja, Singapur, Birma, Bangladesz, Indie, Nepal, Pakistan i Iran. Jak podkreśla Michał jest to podróż duchowa, poznawcza i dla ludzi z otwartymi umysłami.

W środę (10.07.) Michał po 7 godzinach ciągłego marszu zdobył najwyższy szczyt Japonii – Fuji. Jest to czynny wulkan, który mierzy 3776 m n. p. m.


Poczynania Michała można śledzić na bieżąco w serwisie YouTube, gdzie umieszcza swoje logi z podróży. Zobaczcie odcinek 1.foto: facebook.com/Bonitoo20

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy