reklama

Kolejna okazja, by pobuszować w skarbach

MAGAZYN, Wiadomości, 22.07.2022 12:29, eł

Prawie dla każdego znajdzie się coś dobrego.

Kolejna okazja, by pobuszować w skarbach

W Kętach już po raz piąty w tym roku odbędzie się pchli targ. To doskonała okazja, by pobuszować na straganach i wyszukać wśród oferowanych towarów niedrogie, a piękne przedmioty do domu lub artykuły kolekcjonerskie.

Na stoiskach można będzie znaleźć wszelkiego rodzaju starocie – porcelanę, sztućce, biżuterię, ozdobne bibeloty, obrusy, świeczniki, etc. Wiele osób przywozi też przedmioty używane, które nie zasługują jeszcze na miano antyków, ale mogą kogoś zainteresować. Zwłaszcza kolekcjonerzy będą mieli w czym poszperać. Na pchlim targu często pojawiają się zbiory znaczków, monet czy medali. Zwykle nie brakuje też książek i płyt z muzyką.

Pchli targ odbędzie się w niedzielę, 24 lipca. Jak zwykle, zostanie zorganizowany na targowisku miejskim przy ul. Jana III Sobieskiego. Powinien potrwać od 7.00 do 14.00, ale lepiej nie wybierać się tam tuż przed jego planowanym zakończeniem. Nie wszyscy wystawcy decydują się pozostać na placu aż do końca. Wielu zwija manatki znacznie wcześniej, zwłaszcza gdy pogoda nie sprzyja lub klienci nie dopisują.


Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy