Kolejna edycja kursu samoobrony dla pań

, MAGAZYN, Wiadomości, 03.10.2019 14:15, INFORMACJA PRASOWA
Poprzednia edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, stąd pomysł na kontynuację zajęć.
Kolejna edycja kursu samoobrony dla pań

Jak informują w wadowickim magistracie, Kurs samoobrony to propozycja dla wszystkich pań z gminy Wadowice, które chcą czuć się bezpiecznie. Bezpłatne zajęcia ruszą od 8 października.

Panie dowiedzą się na nich m.in. jak się bronić, jak nie wpaść w panikę w sytuacji kryzysowej, jaką postawę przyjąć, a jakich błędów unikać.

Zajęcia będzie prowadził nieodpłatnie Rafał Czapla, który od 36 lat uprawia sztuki walki. Od 25 lat jest instruktorem Karate, szkoleniowcem systemu samoobrony MDS (Mastro Defence System) oraz prezesem Wadowickiego Klubu Sportowego SEIDO KARATE. Prowadzi ponadto treningi z Kobudo, Iaido i Kenjutsu.

Zajęcia będą odbywać się w Szkole Podstawowej nr 4 w Wadowicach przy ul. Słowackiego, począwszy od 8 października br., przez cztery kolejne wtorki w godzinach od 17:00 do 19.00.

Zapisy dla pań w wieku 18+ lat przyjmowane są w Wydziale Promocji w Urzędzie Miejskim w Wadowicach, telefon 33 873 18 11 wew. 290, email: [email protected] w godzinach od 8:00 do 15:00.

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

źródło: UM Wadowice


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy