Kolejki do lekarzy podczas bezpłatnej akcji profilaktycznej

, MAGAZYN, Wiadomości, 12.09.2019 12:27,


Kolejki do lekarzy podczas bezpłatnej akcji profilaktycznej
W Wadowicach zorganizowano kolejną akcję pod hasłem "Zdrowe Wadowice". Mieszkańcy mogli za darmo uzyskać poradę u któregoś z lekarzy specjalistów lub wykonać badanie.


Zainteresowanie, jak zwykle, było rekordowe. To w sumie nie dziwi, skoro sytuacja w dostępem do lekarzy w przychodniach praktycznie w ogóle się nie poprawia, a czas oczekiwania wręcz w niektórych przypadkach wydłuża się.

Podczas akcji mieszkańcy Wadowic mogli tego dnia skorzystać z wielu bezpłatnych badań, m.in. w kierunku osteoporozy, USG tarczycy, USG doppler przepływu żył kończyn dolnych, echa serca, EKG, słuchu, ciśnienia krwi czy dermatoskopowych.

Ponadto przygotowano różnego rodzaju warsztaty i prelekcje edukacyjno-profilaktyczne. Można było porozmawiać o żywieniu osób starszych i dzieci, o walce z otyłością, o ochronie przed chorobami przenoszonymi przez kleszcze, wziąć udział w szkoleniu z pierwszej pomocy czy w warsztatach pielęgnacji niemowląt prowadzonych przez Małgorzatę Paleczny, czyli znaną i lubianą „Mamę Fizjoterapeutę”.

foto: UM Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy