Kilkaset paczek dla potrzebujących. Kolejna udana akcja

, MAGAZYN, Wiadomości, 14.09.2020 12:00, DK
Kolejna udana akcja grupy charytatywnej działająca przy parafii Miłosierdzia Bożego w Sułkowicach-Łęgu.
Kilkaset paczek dla potrzebujących. Kolejna udana akcja
Parafianie w Sułkowicach-Łęgu nie zapominają o Seniorach i Chorych. Po raz kolejny z darem serca pospieszyli szczególnie do tych którzy wskutek
epidemii nie opuszczają swoich domów.

Tradycyjnie w drugą niedzielę września, parafia w Sułkowicach-Łęgu pamięta w modlitwie nie tylko o Seniorach, ale o wszystkich chorych- tych najmłodszych i starszych.


Dzięki hojności i dobroci wielu ludzi udało się przygotować dla nich upominki. Zostały one dostarczone bezpośrednio do adresatów, gdyż nie wszyscy mogli uczestniczyć we Mszy świętej w niedzielę o godz. 15:00.

Ze względu na obecną sytuację, w tym roku nie odbyło się tradycyjne spotkanie w dolnym kościele, za to ci, którzy nie mogli przybyć, uczestniczyli w Eucharystii niedzielnej dzięki transmisji internetowej.

Wcześniej Chorzy i Seniorzy otrzymali folder z informacją o obchodach tegorocznego Dnia Seniora oraz krótkim przesłaniem papieża Franciszka.
Proboszcz parafii, ks. Stanisław Skrzypiec oraz wikary Grzegorz dziękują wszystkim zaangażowanym w coroczne przygotowania Dnia Seniora - sponsorom, darczyńcom, członkom Zespołu Charytatywnego i dostarczającym paczki do adresatów.

- W czasach niepewnych, w czasach epidemii, nie zapominajmy o tych wszystkich, którzy oczekują naszego zainteresowania, pomocy, miłosierdzia mówią organizatorzy


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy