reklama

Kiedy w końcu wykoszą pobocza?

, MAGAZYN, Wiadomości, 18.06.2021 08:30, red
Trawa przy drogach gminnych w gminie Andrychów coraz wyższa.
Kiedy w końcu wykoszą pobocza?
Mieszkańcy Andrychowa informują, że jest już końcówka czerwca, a trawa przy drogach gminnych ciągle pozostaje niewykoszona. W niektórych miejscach jest już wysoka na metr. To prawdziwa wylęgarnia kleszczy.

Dodatkowo, jeden z mieszkańców dowiedział się w magistracie, że w tym roku trawa w Andrychowie ma być koszona tylko raz.

O koszenie zapytaliśmy w urzędzie. Agnieszka Gierszewska, dyrektor biura burmistrza przekonuje, że koszenie poboczy trwa już na całego.

- Koszenie poboczy odbywa się codziennie w kolejnych wioskach. Do końca czerwca wszystkie pobocza przy drogach gminnych w gminie Andrychów zostaną wykoszone - informuje A. Gierszewska.

Zapewnia, że drugie koszenie w całej gminie planowane jest na przełomie sierpnia i września.

Jak będzie - sprawdzimy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

titow21, 18.06.2021 10:43

Dopiero gdy burmistrz złapie kleszcza