reklama

Kasia Bielecka z Andrychowa uczy pole dance popularną youtuberkę

, MAGAZYN, Wiadomości, 26.10.2020 18:15, PG
Wersow z ekipy Friza postanowiła poznać podstawy tańca na rurze.
Kasia Bielecka z Andrychowa uczy pole dance popularną youtuberkę

Ostatnio pisaliśmy o pięknej i utalentowanej Martynie Pająk, która zdobywa nagrody na zawodach kategorii exotic pole dance. Tym razem chcemy Wam opowiedzieć o innej ślicznej andrychowiance – Katarzynie Bieleckiej, która również od wielu lat działa na rynku pole dance. Jak sama mówi, bliżej jej do pole sport. W 2017 roku zdobyła Mistrzostwo Europy w kategorii profesjonalistek.

Kasia jest bardzo aktywna w Internecie, na instagramie ma prawie pół miliona obserwatorów. Stworzyła też swoje autorskie e-kursy, które można zakupić w jej sklepie internetowym.

Kilka dni temu szalenie popularna w Polsce youtuberka i członkini ekipy Friza- Wersow (2 mln subskrypcji na yt i 2,2 mln obserwatorów na instagramie) udostępniła w sieci film z Kasią. Video w ciągu dwóch dni osiągnęło 800 tys. wyświetleń.

Wszystko było kręcone w studio pole dance Jurfit Studio Pole Dance w Bielsku – Białej. Sami zobaczcie jak wyszło.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

rumcajs, 26.10.2020 20:39

Brawo!