reklama

Kamienica w centrum Andrychowa na sprzedaż. Właściciel chce za nią 4, 9 mln zł

, MAGAZYN, Wiadomości, 04.01.2020 18:40, PG
Kamienicą od wielu lat nikt się nie interesował.
Kamienica w centrum Andrychowa na sprzedaż. Właściciel chce za nią 4, 9 mln zł

Obskurna kamienica w centrum Andrychowa została wystawiona na sprzedaż. Właściciel chce za nią 4,9 mln zł. Ogłoszenie na portalu olx prezentuje kamienicę jako w stanie surowym, zamkniętym o powierzchni 1200m2 oraz drugim budynkiem o powierzchni 400 m2 . Pierwszy budynek ma 4 piętra a drugi 2.Przypomnijmy, że kamienica ta została sprzedana prywatnej osobie z Suchej Beskidzkiej wiele lat temu, jeszcze za czasów burmistrza Jana Pietrasa.

Nowy właściciel chciał tam zrobić galerię handlową. Wykonał nawet prace budowlane ale później okazało się, że niezgodnie z prawem. To z inicjatywy urzędu miasta powieszono na niej tkaninę, by nie szpeciła miasta. Często pisaliśmy na portalu mamNewsa o spadających cegłach czy uciążliwej podczas wiatrów starej płachcie. Nie mówiąc już o bezdomnych, którzy tam koczują.

Kilka dni temu w budynku tym doszło nawet do pożaru: Pożar w kamienicy w centrum Andrychowa [FOTO]

W kolei w 2018 roku gmina wyburzyła sąsiadujący z kamienicą budynek, gdzie kiedyś mieszkali Romowie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kłamnewsa, 04.01.2020 21:19

Podbeskidzkie Towarzystwo Przyjaźni Polsko - Irańskiej zaprasza wszystkich chętnych do współpracy.