reklama
reklama

Kajakowy Dzień Dziecka dla dzieci z gminy Andrychów

MAGAZYN, Wiadomości, 16.06.2024 14:37, INFORMACJA PRASOWA
Tym razem z imprezie uczestniczyły dzieci z Sułkowic Bolęciny oraz Targanic.
Kajakowy Dzień Dziecka dla dzieci z gminy Andrychów
W sobotę (15 czerwca) odbyła się kolejna edycja imprezy "Kajakowy Dzień dziecka". Ognisko TKKF Motor Andrychów, które po raz ósmy przystąpiło do projektu, tym razem zaprosiło do udziału dzieci i młodzież ze szkół podstawowych z Sułkowic Bolęciny oraz Targanic.

Wśród 100-tki uczestników rywalizujących w konkurencjach kajakowych na wodzie i lądzie najlepsi otrzymali medale i dyplomy. Dla wszystkich przewidziano gorący posiłek oraz nagrodę rzeczową w postaci pamiątkowego plecaczka. Pogoda dopisała I wszyscy bawili się doskonale.

Impreza nie mogłaby się odbyć, gdyby nie wsparcie organizacyjne Polski Związek Kajakowy/Polish Canoe Federation oraz dofinansowanie ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

źródło: TKK Motor
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy