reklama

Już jutro Dzień Dobry TVN prosto z Andrychowa

, MAGAZYN, Wiadomości, 04.02.2023 15:02, eł
Czego można się spodziewać w programie?
Już jutro Dzień Dobry TVN prosto z Andrychowa

W Andrychowie na placu Mickiewicza trwają przygotowania do wydarzeń, które nastąpią tam przed południem w niedzielę, 5 lutego. Do miasta przyjadą prowadzący program „Dzień Dobry TVN”, by spotkać się z mieszkańcami.

Oficjalne zapowiedzi tego, jakie atrakcje przygotowali, są bardzo skromne. - W trakcie trwania "Dzień Dobry TVN" (od 8.00 do 11.30) będzie można zobaczyć z bliska kulisy powstawania programu oraz spotkać się z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Krzysztofem Skórzyńskim, którzy na placu Mickiewicza będą czekać na mieszkańców – poinformowała nas Katarzyna Michalak, menadżer ds. PR w TVN.

Nieoficjalnie wiemy, że w nadawanym z Andrychowa programie pojawią się młode osoby z naszego regionu, znane z telewizyjnych konkursów emitowanych na antenie TVN. Będą to Martynka Stawowy z Barwałdu Górnego oraz Adam Mikołajek z Andrychowa, którzy świetnie spisali się w ubiegłorocznej edycji „Mam Talent!” Dziewczynka doszła do finału i zajęła w nim trzecie miejsce, chłopak był jednym z półfinalistów. Organizatorzy zaprosili też Olę Gądek z Sułkowic, która w 2020 roku wysoko zaszła w programie „MasterChef Junior”.


Foto: WB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Rybka, 06.02.2023 10:24

O co ja widzę do Telewizji TVN w Andrychowie nawet niek tórzy( Żydzi familia )przyszli bo mieli parcie na szkiełko w sumie wybory będą trzeba się przypomnieć z rączki do rączki i te ich boleści i tylko ich

Rybka, 05.02.2023 08:14

Dokładnie kiedyś na placu Mickiewicza czekało się na autobusy było słoisko spokojnie dziś czekamy na mamrota kota z ogonem więc podajmy mu na tacy to co najlepsze ja myślę że z tego miejsca będzie spory dochód karmy!!!!!!

irek68, 05.02.2023 08:08

bot to klasyczny przykład trolla i funkcjonariusza pisowskiego którego gdy oplują to powie że deszcz pada . PłcĄ mu za rozpowszechnianie propagandy i pisowskiego przekazu- OBRZYDLIWA KREATURA .

Polityk, 05.02.2023 08:04

Było tu pisane że właśnie dzieci są najbiedniejsze przykład oni nie pracują no ale na fajki z 500+ jest kosztem właśnie dzieci ja to jestem takiego zdania jeżeli dani rodzice mają jakiś stopień stwierdzony ograniczony bądź orzeczenie to takie osoby wogule przy sobie nie powinny mieć dzieci takie dzieci powinny trafić do pieczy zastępczej dla dobra dziecka takie osoby właśnie będą przejawiać nieprawidłowe zachowanie w obecności dzieci o to chodzi gdzie są kontrolę dziecko to nie jest przedmiot i skarbonka utrzymania rodzica w Andrychowie są dwa budynki jeden na przeciwko awemu takzwanego drugi na Metalowców odpowiedni dla osób z taką dokumentacją osobistą wiele osób już potwierdza że libacjie alkoholowe i zaczepki to norma tam a ci co tam mieszkają to wszystko ukrywają bo sami w tym siedzą po uszy dlatego takie mieszkanie Nowe ale komu? Bardzo biedne są tam dzieci że mają takich opiekunów i też mieszkają w takim chaotycznym środowisku ja jestem za żeby to poszło do telewizji i ktoś w końcu zaczął się tym blokiem na Batorego socjialnym interesować !!!!!!!

SNAP, 05.02.2023 02:09

Witamy TVN . Tu naprawdę żyją zwykli ludzie. Kiedyś na tym placu czekaliśmy na PKS . Teraz czekamy na pozbycie pis . Nigdy więcej pisiorow .

SNAP, 05.02.2023 02:06

Witamy TVN . Tu naprawdę żyją zwykli ludzie. Kiedyś na tym placu czekaliśmy na PKS . Teraz czekamy na pozbycie pis . Nigdy więcej pisiorow .

SNAP, 04.02.2023 23:44

Na Batorego w tych mieszkaniach to faktycznie beneficjenci 500+ . Nasuwa się jednak pytanie . Czemu winne są dzieciaki ? Ktoś napisał , że policja nie daje rady ! Na co nam w takim razie taka policja ? Więcej kupowania wyborców + i obudzimy się pewnego dnia w Rosja + . Czy tego chcemy ?

SNAP, 04.02.2023 23:32

Zgadza się cath. Może jednak warto od czasu do czasu rzucić okiem na inne tv lub internet. To nie boli , a może poszerzyć horyzonty ? Jest jeszcze opcja faktycznego boota....Mam newsa nie sprzedał się koncernowi orlenu czyli .... trzeba czytelników tego portalu,, ustawiać ,, . Nie dajmy się gościowi bez majtek . Jesteśmy u SIEBIE.

cath, 04.02.2023 22:33

@SNAP No kolega bot ma jak najbardziej wiarygodne zrodla TVP info, TVP ,czy massmedia Karnowskich.To tłumaczy wszystko…

SNAP, 04.02.2023 20:49

Kolego bot czy ty masz jakąś obsesję na punkcie wszystkiego co opozycyjne do - jak domniemam - twojego guru z pewnej warszawskiej dzielnicy ? Nie stać cię na normalny komentarz ? A może jesteś beneficjentem jakiejś dotacji od pewnego gościa zwanego ministrem ? Myślenie nie boli - naprawdę . Żal mi takich ludzi .

bot, 04.02.2023 17:56

https://www.tvp.info/38721240/tvn-przeprasza-za-klamstwa-na-temat-przylebskich

Koniczynka, 04.02.2023 17:40

bot... Puścili cię już z psychiatryka??? Znowu twój komentarz jest nie na temat. Jeśli chodzi o budynek socjalny na Batorego to wszystkich stamtąd wywalić i posłać do roboty!!! Czemu pasożyty nie robią??? Gmina nie powinna pasożytom budować mieszkań. Nie chce się robić to pod most!!!!!

bot, 04.02.2023 17:17

https://wiadomosci.tvp.pl/65601400/tvn-musi-przeprosic-daniela-obajtka

Polityk, 04.02.2023 17:16

Też jestem za tym oni tylko odebrali mieszkania i sprowadzają na popijawy libacjie alkoholowe podobno dochodów nie mają a ci co mają dochody to jeszcze bardziej szaleją w tym bloku z imprezami na fuul przy tych dzieciach a najlepsze jest to że instytucje udają Drzewo ile się da znam osobę z tego bloku co ma dość mordowni i wegetacji z tymi osobami bo jak już chory czy nie zdolny w jakimś stopniu to mu wszystko wolno dosłownie bo niby że niewpełni sprawny ludzie co to bzdury jeżeli faktycznie tak jest to tym bardziej nie powinny takie osoby być łączone zwłaszcza z małymi dziećmi czy rodzinami niech mają odrębny lokal to jasne że będą stwarzać niebezpieczne sytuacje i zachowania a już jest następny blok do oddania ludzie w Andrychowie ciężko pracują i wynajmują za Miliony kawalerkę z dziećmi a tu takie nowe mieszkania są rozdawane osobom ograniczonym nie pozwólmy na to powinien być uczciwy podział nikt nikogo nie obraża ale dla zdrowego rozumowania tak musi być takie osoby z brudną kartoteką w innych lokalach i to monitorowanych a bloki socjialne na Batorego niech są dawane ludziom i rodzinom z dziećmi z czystą kartą !!!!!!!!!!!

tomekх, 04.02.2023 17:13

"Czego można się spodziewać w programie?" jak to czego ? PRAWDY ! OOO HA HA HA

Rybka, 04.02.2023 16:59

To wspaniała wiadomość dobrym materiałem jest też w Andrychowie blok socjialny i osoby które w nim mieszkają ? Czy aby na pewno są w porządku dodam że w tym bloku mieszkają małe dzieci które potrzebują obowiązkowo spokoju ale tam go nie ma sprawa była wielokrotnie zgłaszana Policji ale nikt nie wie jak rozwiązać aktualny problem ponieważ w w bloku sicjialnym mieszka duża większość osób z nieczystą kartą np osoby z domu dziecka czy rodziny zastępczej jak wiadomo to nie tajemnica że osoby wychowane przez takie placówki mają do końca życia skrzywioną psychikę i zachowania które są szkodliwe dla rodzin zwłaszcza małych dzieci ja jestem z Andrychowa i wiem co się tam dzieje na bieżąco mam informacje wystarczy się tam przejechać i popytać mieszkańców napewno się ktoś znajdzie w bloku sicjialnym co będzie mieć odmienne zdanie gdzie są kamery ja się pytam i kontrolę codzienne telewizja TVN niech jutro wyślę reportera do bloku cocjialnego obowiązkowo do każdego lokatora drzwi szkoda mieszkań na takie osoby niereformowalne między małe dzieci !!!!!!!!!

Burakz wiejskiej , 04.02.2023 16:29

ciekawe jakby nikt nie przyszedł , czy tvn też by dokleił widzów jak kurwizja ?