reklama

Justyna Kokoszka została Miss Polski Widzów Polsatu

, MAGAZYN, Wiadomości, 23.08.2021 12:10, eł

Nie zyskała uznania w oczach jurorek, ale zachwyciła publiczność.

Justyna Kokoszka została Miss Polski Widzów Polsatu

Zakończyły się weekendowe zmagania o koronę najpiękniejszej Polki. Niestety, nie przypadła ona w udziale żadnej z dziewcząt z naszego terenu. Jednak obie urocze reprezentantki powiatu suskiego zostały docenione. Jedna przez publiczność, druga przez internautów.

Jak już pisaliśmy, do finału Miss Polski 2021 weszły aż dwie kandydatki z naszego regionu. Obie mieszkają w powiecie suskim. To 23-letnia Gabriela Ziembańska z Sidziny i o 5 lat młodsza Justyna Kokoszka z Suchej Beskidzkiej.

W czasie gali finałowej dziewczęta zaprezentowały się w różnych kreacjach, między innymi ślubnych i wieczorowych. Nie zabrakło też występu w strojach kąpielowych. Kandydatki walczyły nie tylko o tytuły, ale również o nagrody o łącznej wartości 100 tys. zł i możliwość reprezentowania Polski w światowych konkursach piękności.

Ich urodę i wdzięk oceniało jury złożone z samych kobiet. Zasiadały w nim: Ewa Wachowicz, Viola Piekut, Edyta Herbuś, Viki Gabor, Elżbieta Sawerska, Katarzyna Krzeszowska, Magdalena Kasiborska oraz Anna-Maria Jaromin. Cztery ostatnie to byłe laureatki konkursu Miss Polski.

Ta żeńska komisja koronę najpiękniejszej przyznała Agacie Wdowiak z Łodzi. Również w gronie czterech wicemiss zabrakło miejsca dla kandydatek z powiatu suskiego. Jednak uroda Justyny Kokoszki (na zdjęciu powyżej) została doceniona przez publiczność. Suszanka zdobyła bowiem tytuł Miss Polski Widzów Polsatu.


Gabriela Ziembańska miała nieco mniej szczęścia, ale jeszcze przed galą finałową została w w pewien sposób doceniona. W wyborach Miss Internetu zajęła trzecie miejsce.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy