reklama

Jest wóz strażacki do kupienia. Z małym przebiegiem

, MAGAZYN, Wiadomości, 08.12.2020 13:30, red
Nietypowa oferta sprzedaży samochodu.
Jest wóz strażacki do kupienia. Z małym przebiegiem
Strażacy z jednostek OSP otrzymali ostatnio trochę nowego sprzętu, w tym wozy gaśnicze. Co zrobić ze starymi, często jeszcze sprawnymi wozami? W tym przypadku wyjścia są różne. Stary wóz może trafić np. na złom. Może też zostać przekazany do jakieś zaprzyjaźnionej jednostki - tak kilka lat temu zrobili strażacy z Zagórnika. Ich wysłużony samochód gaśniczy został przekazany strażakom w zaprzyjaźnionym mieście na Ukrainie.


Kierownictwo OSP Jaroszowice (gmina Wadowice) postanowiło swój stary wóz wystawić na sprzedaż. Cena wydaje się atrakcyjna: 11,5 tys. zł. Auto zostało wyprodukowane w 1977 roku, a ma przejechane zaledwie 25 tys. km.

tak samochód reklamują strażacy:

Szukamy nowego właściciela dla naszego "Jelonka".???? Niestety nie może zostać z nami. ???? Nie chcemy żeby trafił na złom. Prosimy pomóżcie nam znaleźć dla niego nowe godne miejsce.

Nasz wóz strażacki może jeszcze służyć inny jednostkom (jest w pełni sprawny, po remoncie autopompy, niedawno wyłączony z podziału bojowego) czy jako atrakcja przy firmie lub galerii handlowej itp.???? Spędził z nami 32 lata, a 43 lata w służbie, pomagając ratować życie i mienie wielu mieszkańców w naszym powiecie. Uważamy, że powinniśmy spróbować powalczyć o jego przyszłość. Dlatego piszemy tego posta:
Wyjechał z fabryki w 1977 roku. Swoją służbę rozpoczął w Komendzie Rejonowej Straży Pożarnej w Wadowicach. Od 32 lat dzielnie pomagał naszym strażakom.
Jelcz 315 GCBA 5/32
Rok produkcji: 1977
Przebieg: 25 000 km
Moc: 243KM
bez wyposażenia strażackiego
do poprawek lakierniczych
Cena 11 500 zł - sprzedaż bezpośrednio z OSP Jaroszowice - cała kwota przeznaczona zostanie na wyposażenie jednostki.

- zachęcają strażacy z Jaroszowic.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy