reklama

Jest nowy termin Ekstremalnej Drogi Krzyżowej z Andrychowa

MAGAZYN, Wiadomości, 07.09.2020 14:00, red
Nie udało się w kwietniu, ale organizatorzy andrychowskiej Ekstremalnej Drogi Krzyżowej z Andrychowa zapraszają na trasy w piątek, 18 września.
Jest nowy termin Ekstremalnej Drogi Krzyżowej z Andrychowa
Z powodu pandemii koronawirusa wiosenna edycja Ekstremalnej Drogi Krzyżowej z Andrychowa została odwołana. Ale wszystko wskazuje na to, że tym razem się uda. Tym razem, czyli w piątek, 18 września.

Organizatorzy EDK Andrychów informują:

"Nie chcemy jednak, by rok 2020 upłynął nam bez EDK! Każdy z nas ma wiele intencji własnych, najbliższych, przyjaciół i ojczyzny - by mógł je ofiarować Bogu przez trud poniesiony na trasach EDK.

Zapraszamy Cię na jesienną edycję EDK w parafii Św. Macieja w Andrychowie, gdzie 18 września (piątek) 2020r. o godz. 18:00 odbędzie się Msza Święta, po której wyruszymy na trasy.
W tej edycji proponujemy skromniejszą formę i oprawę EDK : nie będzie rejestracji na trasy, pakiety z rozważaniami będą do pobrania przy wyjściu z kościoła (ilość ograniczona)."

Więcej informacji na stronie: https://andrychow.edk.org.pl/news/26/21/Jesienna-edycja-EDK-2020-Andrychow


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 09.09.2020 03:33

Ludzie czy ktoś zna kogoś który był zarażony tym wymyślonym wirusem? Bo ja znam tysiące ludzi i nikt tego nie udowodnił.

martinez, 08.09.2020 20:10

swoją drogą - czy "barte" i "cozabanda" nie byli przypadkiem częścią "świty" Burmistrza w ostatnich zagranicznych "wojażach"??? Jeśli tak to podziwiam samoironię "cozabanda"

martinez, 08.09.2020 20:08

mam nadzieję że to poniżej to nie do wojaży w ostatnich tygodniach do Holandii i Czech Burmistrza Żaka ze "świtą" ma się rozumieć. Na koszt pdoatników - o ile dobrze pamietam artykuł mamnewsa.

cozabanda, 08.09.2020 03:32

Anielski orszak te duszyczki już za miesiąc przyjmie, uniesie z ziemi ku wyżynom nieba... I macie z marszu.. stairway to heaven