reklama

Jaka pogoda w święta? Na razie ciepło i deszczowo, ale...

MAGAZYN, Wiadomości, 24.12.2020 10:20,
Na razie jest deszczowo, ale...
Jaka pogoda w święta? Na razie ciepło i deszczowo, ale...

Prognozę pogody na najbliższe dni przedstawili właśnie Łowcy Burz Podbeskidzie. Oto, jakie będę te święta:

Wigilia - temperatura na poziomie 8-10*C, po południu zacznie spadać. Przez cały dzień możliwe opady deszczu, chwilami nieco silniejsze. Wysoko w górach deszcz ze śniegiem. Wiatr umiarkowany, w porywach do 50km/h z południowego-zachodu. Ciśnienie będzie spadać do wieczora i wyniesie 1005 hPa.

I dzień Świąt - przez cały dzień możliwe opady. W górach będą to opady śniegu, niżej deszczu ze śniegiem i deszczu. Wieczorem w całym regionie mogą pojawiać się słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna do 2*C, wieczorem spadnie do 0*C. W górach delikatnie na minusie. Wiatr słaby z kierunków północnych.

II dzień Świąt - rano zanikające opady śniegu, po południu powinno się przejaśniać. Temperatura maksymalna koło 0*C, w górach na minusie cały dzień. Ciśnienie mocno wzrośnie, w południe wyniesie około 1020 hPa.

Niedziela - pogodny dzień ze sporą ilością słońca. Temperatura maksymalna do 1-2*C na plusie, nocą przymrozek. Wiatr słaby z południa.

Przyszły tydzień rozpocznie się prawdopodobnie dość silnym wiatrem Halnym, jednak na szczegóły jeszcze za wcześnie...


???? Prognoza pogody na Święta Bożego Narodzenia 2020 ???? Na razie za oknem bardziej jesień niż zima. Temperatury dochodzą...

Opublikowany przez Łowcy Burz Podbeskidzie Czwartek, 24 grudnia 2020

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy