Jak zrobić płyn do dezynfekcji rąk? [VIDEO]

, MAGAZYN, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 19.03.2020 21:35, DK
Wspólnie z Pachnącą Przystanią pokazujemy najprostszy sposób
Jak zrobić płyn do dezynfekcji rąk? [VIDEO]

W czwartek (19.03) odwiedziliśmy firmę Pachnąca Przystań w Kętach.

Co to jest Pachnąca Przystań?

Jak mówi nam jedna z właścicielek:

„Z miłości do natury i ludzkiego ciała tworzymy kosmetyki na bazie naturalnych surowców. Nasze peelingi do ciała zawierają wysokiej jakości składniki pielęgnujące skórę takie jak sól morza z Morza Martwego, tarta skorupa z kokosa czy kora cynamonowca. (...)Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych pragnących w naturalny sposób zadbać o wygląd skóry i doskonałe samopoczucie oraz do salonów kosmetycznych, punktów sprzedażowych, sklepów internetowych pragnących wzbogacić swoją ofertę sprzedażową o najwyższej jakości kosmetyki w dostępnych cenach"

Wspólnie z panią Renatą zrobiliśmy płyn do dezynfekcji rąk oraz powierzchni użytkowych.

Czego potrzebujecie, aby zrobić taki specyfik?

- 350 ml Spirytusu lub alkoholu powyżej 60%

- 150 ml destylowanej lub zwykłej wody

- oraz kilkanaście kropel olejków eterycznych, które nie są wymagane ale sprawią, że wasze ręce nie będą pachniały alkoholem.

Zapraszamy na materiał


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy