reklama

Jak zdobyć choinkę od mamNewsa.pl?

, MAGAZYN, Wiadomości, 08.12.2020 17:25,
Jak zdobyć choinkę od mamNewsa.pl?
Już dziś wystartowała akcja Choinki na święta od mamNewsa.pl i partnerów. Sytuacja w jakiej się znajdujemy nie pozwala nam rozdać choinek stacjonarnie tak, jak to było w ostatnich latach.

Dlatego formuła tegorocznej akcji jest następująca.

Żeby wziąć udział w naszej akcji wystarczy wysłać do nas ciekawe zdjęcie z okresu świątecznego bądź przygotowania do świąt. Zgłoszenia (zdjęcie, imię i nazwisko, numer telefonu) prosimy wysyłać na [email protected]

My wybierzemy 100 szczęśliwców, którzy bezpłatnie otrzymają żywą, piękną choinkę. Choinki będą do odbioru w szkółce Krzewów Ozdobnych STUS przy ulicy Granicznej 69 w Targanicach k. Andrychowa.

Wysyłajcie do nas zgłoszenia i już w najbliższych dniach czekajcie na telefon od mamNewsa.pl z informacją, jak i kiedy odebrać choinkę.
">
Na zgłoszenia czekamy do 10 grudnia. W kolejnych dniach zwycięzcy będą mogli odebrać choinkę.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy