reklama

Jak łatwo przelać miód do słoików?

, MAGAZYN, Wiadomości, 30.10.2020 13:53, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Jak łatwo przelać miód do słoików?

Każdy pszczelarz doskonale wie, jak dużo czasu zajmuje rozlanie gotowego miodu do słoików lub innych pojemników. Na szczęście dostępne są specjalne urządzenia, które pozwalają usprawnić ten proces.

  1. Prosty sposób na dozowanie miodu
  2. Sprawdzony dozownik do miodu
  3. Sklep internetowy z ofertą dla pszczelarzy

Poniżej znajdziesz informacje o popularnym wśród pszczelarzy urządzeniu Fill up 2, które uważane jest za jeden z najlepszych dozowników do miodu na rynku.

Prosty sposób na dozowanie miodu

Sklep pszczelarski ma w ofercie specjalne kremownice, pompy oraz dozowniki, dzięki którym można łatwo przygotować słoiki wypełnione miodem. Jest to profesjonalny sprzęt, który charakteryzuje się wysoką niezawodnością. Nowoczesne urządzenia obsługują każdy rodzaj miodu, więc nie ma znaczenia, czy przeprowadzane jest kremowanie miodu, czy nie. Inwestycja w dobre urządzenie do dozowania i nalewana miodu do słoików z pewnością szybko ci się zwróci, a dodatkowo znacznie skróci czas, który do tej pory traciłeś na ręczne przelewanie.

Sprawdzony dozownik do miodu

Wysokiej jakości sprzęt pszczelarski sprawdzi się nie tylko w przypadku potrzeby precyzyjnego nalania miodu do słoików. Wielu pszczelarzy wykorzystuje go również w sytuacjach, w których chcą przelać go do beczek lub wiader. W każdym przypadku można uzyskać staranne dozowanie miodu. Tym, co wyróżnia nowoczesne dozowniki Full up 2 na tle konkurencyjnych rozwiązań, jest wykorzystanie techniki pompy kół zębatych. Dzięki temu maszyna jest bardzo wydajna, a jednocześnie poręczna i prosta w obsłudze. Jej obudowa została wykonana ze szlachetnej stali nierdzewnej, a dokładność napełniania pojemników wynosi aż 0,5%. Jeżeli nie wiesz, które umożliwiające precyzyjne dozowanie miodu do słoików wybrać, możesz skorzystać z darmowego doradztwa. Pracownicy sklepu z artykułami pszczelarskimi chętnie podpowiedzą, jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się w przypadku twojej hodowli. Warto skorzystać z tej usługi, gdyż wieloletnie doświadczenie i duża wiedza z zakresu produkcji miodu, jaką dysponują ci specjaliści, pomoże ci przygotować jeszcze lepsze produkty, zadbać o zdrowie pszczół oraz sprawnie przelać zebrany miód.

Sklep internetowy z ofertą dla pszczelarzy

Nawet jeżeli dysponujesz już urządzeniami, które pozwalają na precyzyjne nalewanie miodu do słoików, koniecznie sprawdź ofertę sklepu pszczelarskiego. Na stronie pszczelnictwo.com.pl znajdziesz między innymi odzież dla pszczelarzy, środki i odżywki, fachową literaturę, bezpieczny pokarm dla pszczół i wiele innych przydatnych artykułów.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy