Ile wydajemy na święta [SONDA]

, MAGAZYN, Wiadomości, 21.03.2016 17:05, DK
W sklepach widać już przedświąteczny ruch. Ile wydajemy na przygotowanie świąt?
Ile wydajemy na święta [SONDA]

 

Zobaczcie naszą krótką sondę.

 

 

Tak czy inaczej, specjalny przedświąteczny komunikat wydała policja.  Przypomina w nim, że w czasie przedwiątecznych przygotowań często tracimy czujność, co może doprowadzić do przykrych zdarzeń, których konsekwencje popsują nam radość z przedświątecznych zakupów, jak również świąteczną atmosferę.

 

Pamiętajmy aby zwrócić szczególną uwagę na portfele, telefony oraz dokumenty. Niech miejsca gdzie są przechowywane bądź przenoszone uwidaczniane będą tylko w ostateczności i na jak najkrótszy czas. Nie afiszujmy się sporą gotówką. Panie uczulamy by torebki były zawsze zamknięte  i w zasięgu wzroku. Nie pozostawiajmy ich w wózkach sklepowych, wózkach dziecięcych. W ramach akcji „Bezpieczne zakupy” pamiętajmy, aby w przypadku zauważenia, pozostawionych podejrzanych bagaży czy pakunków, przekazać informację o nich ochronie sklepu – czytamu w komunikacie wadowickiej policji.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

zielonyludek, 22.03.2016 00:20

Do ostatniej Pani: 23 marca w tym roku to jest środa a nie piątek. Chyba ze świadkowie jakiś inny kalendarz wymyslili