Idziesz na Leskowiec? Uważaj, gdzie zastawiasz samochód, bo...

, MAGAZYN, Wiadomości, 02.10.2019 19:00, red
Przykra niespodzianka spotkała ostatnio jednego turystów. Skontaktował się z nami, aby za pośrednictwem mamNewsa.pl ostrzec innych kierowców.
Idziesz na Leskowiec? Uważaj, gdzie zastawiasz samochód, bo...
Mężczyzna postanowił w minioną niedzielę wybrać się na Leskowiec. Zaparkował samochód w Rzykach Jagódkach na poboczu drogi. Zapewnia, że samochód na pewno nikomu nie przeszkadzał, w sąsiedztwie nie było żadnej drogi, żadnego domu czy wjazdu na posesje. Na poboczu stały też inne samochody. Potem okazało się, że ktoś celowo pociął oponę w jego samochodzie.

- W zakładzie wulkanizacyjnym stwierdzono, że tej opony nie da się już naprawić i muszę kupić nową, bo jest po prostu w wielu miejscach pocięta. Pan w serwisie poinformował mnie również, że nie jestem bynajmniej pierwszym klientem, na którego po powrocie z Leskowca czeka taka "niespodzianka" - przekazuje nam mieszkaniec.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Uber, 03.10.2019 09:26

Agent-oko już zmierza w rejony Leskowca ze specjalnym sprzętem który namierzy winną osobę i zostanie Ona doprowadzona do odpowiedzialności karnej. Jest też opcja tzn. kaucja wolność kosztuje ona 5 tyś zł osoba winna wpłaca pieniążki i jest bezkarna Wszystkich turystów zapraszamy na Leskowiec i proszę czuć się spokojnie o swoje samochody Agent-oko zadba o wasze problemy. Agent-oko pozdrawia

Keson, 03.10.2019 05:05

Dokładnie niech się nauczy kultury, bo jak przebija jedną to powinien przybić 4 co za człowiek niewychowany

prawda, 02.10.2019 21:12

Bardzo dobrze i na policje jeszcze chuja dać niech sie nauczy kultury

Bryndza, 02.10.2019 20:40

Powiem tak mam nagranie pana przebijajacego opony w moim samochodzie daje panu 24 godziny na ujawnienie swojej osoby I za pośrednictwem tego portalu na przeprosiny .A po opony nowe dwie podjadę do pana po przeprosinach jak zobaczę albo po kasę za opony .Inaczej zobaczy pan swoje dzieło w Internecie bez zamazania twarzy. Czas start 24 godziny .

prawda, 02.10.2019 20:23

21-y wiek kamerke założyć zaparkować i czekać a potem upierdolić delikwenta

juzzepe, 02.10.2019 18:29

Keson masz czasu dość i pierdołami się zajmujesz chwyć się roboty

Keson, 02.10.2019 18:16

reklama serwisu opon